Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Velkoobjemový kontejner na biologické odpady rostlinného původu.

Velkoobjemový kontejner na biologické odpady rostlinného původu.Obec je podle novely vyhlášky č. 321/2014 Sb. povinna zajistit nově celoročně místa pro oddělené soustřeďování minimálně pro biologické odpady rostlinného původu. V období od 1. listopadu do 31. března následujícího kalendářního roku může obec přizpůsobit nastavení četnosti svozu klimatickým podmínkám a množství produkovaných biologických odpadů.

Podle schválené obecně závazné vyhlášky č. 5/2019 o stanovení systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů a nakládání se stavebním odpadem na území obce je velkoobjemový kontejner na biologické odpady rostlinného původu umístěn v zimním období od 1. 11 do 31. 3. ve sběrném dvoře za obecním úřadem. V sezóně od 1. 4. do 30. 10. budou kontejnery na bioodpad rozmístěny tradičně v místní části Kolonie a na křižovatce směrem do místní části Kolonie.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů