Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Vítání nových občánků obce Mydlovary

Vítání nových občánků obce MydlovaryVítání nových občánků obce Mydlovary

V neděli 12. 5. 2019, na kterou připadl Den matek, kdy se vzdává pocta matkám a mateřství, jsme ve slavnostních prostorách Infocentra Jaderné elektrárny Temelín přivítali šest nových občánků obce Mydlovary.

Protože obec nemá k dispozici svou obřadní síň, využili jsme možnosti, a pozvali jsme nové občánky, jejich rodiče i blízké příbuzné na Vysoký Hrádek, který nám nejen díky svému vybavení, ale především díky důstojnému vnitřnímu prostoru a krásné zámecké zahradě umožnil připravit vskutku příjemný zážitek podle našich představ.

Hostům jsme připravili projekci fotografií vítaných dětí od prvních okamžiků jejich života, rodičům obec poděkovala květinou a drobným darem, a společné chvíle jsme zpestřili malým společným občerstvením, při kterém se pořizovaly fotografie na přání všech přítomných.

Díky zázemí, které nám bylo k dispozici, jsme mohli přivítání občánků pojmout tak, jak jsme si představovali. Onu tradiční formální část přivítání a blahopřání se nám podařilo rozšířit o neformální společné setkání a popovídání si nad šálkem kávy a malým občerstvením.

Obec Mydlovary proto děkuje všem rodičům a hostům za jejich účast, a pracovníkům Infocentra Jaderné elektrárny Temelín za perfektní spolupráci a vstřícnost. Věříme, že se nám podařilo založit novou tradici.

 

                                                                                                                      Mgr. Hana Chalupská

                                                                                                                      starostka obce


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů